Добро нам дошли!

2020   hol cvece1

 

informator

facebook logo5          

 

 

 

 

instagram1

 

 

 

       youtube 

 
 Телефон за информације 
062/80-565-05 
 


ИНФОРМАЦИЈЕ О ПРЕВЕНТИВНИМ МЕРАМА И АКТИВНОСТИМА ЗА СПРЕЧАВАЊЕ ШИРЕЊА ИНФЕКЦИЈЕ

      

Е-УПИС ПРВАКА - КОРАК ПО КОРАК

Тимови

ЧЛАНОВИ ТИМОВА ЗА ШКОЛСКУ 2022-2023. ГОДИНУ

тим за самовредновање

  1. 1.Грбин Данијела- координатор
  2. Јарковачки Гордана
  3. Анђеловић Снежана
  4. Божичковић Весна
  5. Младеновић Горица
  6. Павловић Снежана
  7. Раичковић Живота - заменик
  8. Миленковић Јелена
  9. Ана Кајловиц
  10. Јована Влаисављевић
  11. Нововић Мирко
  12. Мирјана Коруновски, представник   Савета родитеља
  13. Огњен Радић (7/3), представник Ученичког парламента
  14. Татјана   Лазаров, представник јединице локалне самоуправе

ученички парламент

  1. 1.Данијела Врховац -координатор
  2. Александра Мимић

тим за професионалну оријентацију

  1. 1.Поповић Марија - координатор
  2. Слијепчевић Александра- заменик
  3. Грбин Данијела
  4. Мимић Александра
  5. Јелена Миленковић
  6. Халупа Јелена
  7. Раичковић Ивана
  8. Горан Боканић, представник Савета родитеља
  9. Хана Тадић, представник Ученичког парламента
  10. Татјана Лазаров, представник јединице локалне самоуправе

unesco тим

  1. 1.Халупа Јелена- координатор
  2. Младеновић Горица
  3. Павловић Снежана
  4. Дајана Гргић- заменик
  5. Огњен Радић, представник Ученичког парламента

Стручни актив за школско развојно планирање

  1. 1.Весна Бекић – координатор
  2. Абрамовић Смиља
  3. Снежана Анђеловић
  4. Балабан Мирјана
  5. Боканић Снежана
  6. Врховац Данијела
  7. Халупа Јелена
  8. Љиљана Јанковић
  9. Пршић Вујчин Бранислава- заменик
  10. Радованчев Марица
  11. Шиповац Данијела
  12. Мирко Нововић
  13. Вулин Рајко
  14. Ивана Петрић, представник Савета родитеља
  15. Теодора Павлица (8/1), представник Ученичког парламента
  16. Татјана Лазаров,   представник јединице локалне самоуправе

тим за маркетинг и промоцију

  1. 1.Јелена Мирковић – координатор
  2. Коста Мирковић
  3. Весна Михајлов
  4. Јована Влаисављевић
  5. Ратковић Дејан
  6. Родић Драгица
  7. Слијепчевић Александра
  8. Стојанчевић Снежана
  9. Шиповац Данијела- заменик
  10. Нововић Мирко
  11. Дејан Ратков, представник Савета родитеља
  12. Теодора Павлица (8/1), представник Ученичког парламента
  13. Татјана Лазаров,   представник јединице локалне самоуправе

тим за обезбеђивање квалитета и развој установе

  1. 1.Николић Валентина-координатор
  2. Марица Радованчев
  3. Анђеловић Снежана- заменик
  4. Грбин Данијела
  5. Јадранка Бојић
  6. Драгана Стевановић
  7. Поповић Марија
  8. Пршић Вујчин Бранислава
  9. Родић Драгица
  10. Нововић Мирко
  11. Марина Дракшан, представник Савета родитеља
  12. Владимир Мирков (8/2), представник Ученичког парламента
  13. Данијела Поповић, представник јединице локалне самоуправе

тим за заштиту од дискриминације, насиља, злостављања и занемаривања

  1. 1.Смиља Абрамовић -координатор
  2. Љиљана Јанковић – заменик за вишу смену
  3. Мирјана Балабан – заменик за нижу смену
  4. Александра Мимић
  5. Гордана Јарковачки
  6. Александра Мијатов
  7. Јелена Миленковић - записничар
  8. Јасмина Станковић
  9. Дајана Гргић
  10. Коста Мирковић
  11. Ивана Раичковић
  12. Кристина Пинтарић
  13. Милена Божинић
  14. Драгана Стевановић-ментор Вршњачког тима
  15. Мирко Нововић
  16. Ивана Петрић, представник Савета родитеља
  17. Милица Гагић (7/3), представник Ученичког парламента
  18. Татјана Лазаров, представник јединице локалне самоуправе

тим за развој међупредметних компетенција и предузетништва

  1. 1.Весна Божичковић-координатор
  2. Бојић Јадранка
  3. Гргић Дајана
  4. Јарковачки Гордана
  5. Раичковић Живота
  6. Тот Нада
  7. Стокић Бојан
  8. Шубоњ Катарина
  9. Весна Михајлов
  10. Коста Мирковић
  11. Деса Павловић- заменик
  12. Тања Матејић, представник Савета родитеља
  13. Анђела Мијатовић (7/2), представник Ученичког парламента
  14. Данијела Поповић, представник јединице локалне самоуправе

тим за професионални развој запослених

  1. 1.Младеновић Горица – координатор
  2. Филипов Јасна- заменик
  3. Снежана Стојанчевић
  4. Јелена Мирковић
  5. Данијела Врховац
  6. Михајлов Весна
  7. Павловић Снежана
  8. Ратков Дејан, представник Савета родитеља
  9. Хана Тадић, представник Ученичког парламента
  10. Иван Величковић, представник јединице локалне самоуправе

Стручни актив за развој школског програма

  1. 1.Кристина Пинтарић– координатор
  2. Абрамовић Смиља
  3. Јанковић Љиљана
  4. Мијатов Александра- заменик
  5. Ратковић Дејан
  6. Снежана Боканић

Тим за инклузивно образовање

  1. 1.Валешински Станковић Наташа- координатор
  2. Пинтарић Кристина
  3. Раичковић Ивана
  4. Балабан Мирјана
  5. Јанковић Љиљана
  6. Мијатов Александра
  7. Николић Валентина
  8. Јадранка Бојић
  9. Шубоњ Катарина
  10. Слијепчевић Александра
  11. Шиповац Данијела

10. Маја Ерић, представник Савета родитеља

11. Петар Врачар (8/1), представник Ученичког парламента

12.  Иван Величковић, представник јединице локалне самоуправе

педагошки колегијум

1.Абрамовић Смиља

2.Валешински Наташа

3.Бекић Весна

4.Божићковић Весна

5.Младеновић Горица

6. Николић Валентина

7.Грбин Данијела

8. Пинтарић Кристина

9.Марија Поповић

10. Јелена Мирковић

11.Нововић Мирко-руководилац

црвени крст

  1. Јасна Филипов, библиотекар

спортске активности

  1. 1.Коста Мирковић-кординатор
  2. Александра Мимић

Es-dnevnik

1.Ратков Жебељан Данијела-кординатор за вишу смену

2.Грујић-Новковић Александра-координатор за нижу смену

Google учионица

Врховац Данијела

комисија за екологију

  1. 1.Јелена Миленковић - координатор
  2. Деса Павловић
  3. Јелена Миленковић

комисија за биоскоп и позориште

  1. 1.Марија Поповић-– координатор

Снежана Анђеловић

Бројач посета

582885

Огласна табла



Од 5. новембра старијој смени настава почиње од 8 часова, а млађој од 13,30 часова.

Смена се мења 16. децембра.  

:)

 

 

 

 

Све информацијe можете добити путем бројева телефона 352-663 или 062/80-56-505 радним данима од 8 до 15 часова.

Јавне набавке

Календар

No event in the calendar
пон уто сре чет пет суб нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31